27/10/2019 • 08:40
Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο
26/10/2019 • 13:52

O MVP των “ελαφιών” είναι καλύτερος όλων (video)

Οι Μιλγουόκι Μπακς βρήκαν την ευκαιρία να τρολάρουν τους Τζέιμς Χάρντεν και Ράσελ Ουέστμπρουκ, μετά τη νίκη των “ελαφιών” στον αγώνα της πρεμιέρας τους στην κανονική περίοδο.

Οι Χάρντεν και Αντετοκούνμπο
25/10/2019 • 10:40
Οι Ουέστμπρουκ και Χάρντεν
25/10/2019 • 10:16

Ο πρώτος έντονος διάλογος στο Χιούστον (video)

Το μεγάλο ερώτημα στους Χιούστον Ρόκετς ήταν το κατά πόσο θα μπορούσαν να συνεργαστούν οι Τζέιμς Χάρντεν και Ράσελ Ουέστμπρου, οι οποίοι θέλουν να έχουν πρωταγωνιστικό ρόλο στο παιχνίδι της ομάδας.

19/10/2019 • 08:55

H 40άρα του Ναν κόντρα στους Ρόκετς (video)

Ο Κέντρικ Ναν σημείωσε 40 πόντους στην εντός έδρας ήττα 144-133 των Μαϊάμι Χιτ από τους Χιούστον Ρόκετς, σε φιλικό προετοιμασίας των δυο ομάδων, εν όψει της νέας σεζόν.

19/10/2019 • 07:20

Τους τρέλανε στα τρίποντα ο “Μούσιας” (video)

Ο Τζέιμς Χάρντεν έδειξε και στην αναμέτρηση με τους Μαϊάμι Χιτ, πως θα ξεκινήσει την εφετινή αγωνιστική περίοδο του ΝΒΑ, όπως τελείωσε την περσινή, σε μια προσπάθεια να οδηγήσει τους Χιούστον Ρόκετς στην κατάκτηση του τίτλου.