ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+39 (011) 197 00348
Σημαντική νίκη για την Τορίνο
03/03/2019 • 15:52

Εύκολη νίκη στο τέλος η Τορίνο, μεγάλο ρεκόρ από τον Σιρίγκου (video)

Για 75 λεπτά συνάντησε πολλές δυσκολίες απέναντι στην Κιέβο που έπαιζε ένα από τα τελευταία της χαρτιά για την παραμονή της στη Serie A. Στο τελευταίο 15λεπτο όμως η «γκρανάτα» ξέσπασε, νίκησε με σκορ 3-0 και διατηρήθηκε στα υψηλά στρώματα της βαθμολογίας.

Ισόπαλο 2-2 έληξε το αντίστοιχο ματς του πρώτου γύρου ανάμεσα στην Μπρίστολ Σίτι και τη Νόριτς
23/02/2019 • 07:20

Δοκιμασίες για θεωρητικά φαβορί σε Τορίνο, Γλασκόβη και Νόριτς

Η Ρόμα. η Γκλάντμπαχ η Λιντς και η Νόριτς φαντάζουν ως τα μεγάλα φαβορί σήμερα σε αναμετρήσεις όπου οι αντίπαλοί τους κάθε άλλο παρά το ρόλο του κομπάρσου θέλουν να παίξουν! Στην διαχερίση της κούρασης πιθανόν να έχουμε ανατροπές δεδομένων σε Τορίνο, Γλασκόβη

Ινσίνιε και Ίτσο σε μία μονομαχία τους
17/02/2019 • 23:43
Ο Άϊνα πανηγυρίζει το νικητήριο γκολ της Τορίνο επί της Ουντινεζε
10/02/2019 • 18:35

Άϊνα.. VAR και στο τέλος, νίκη για την Τορίνο! (video)

Η Τορίνο νίκησε με 1-0 την Ουντινέζε χάρις το γκολ του Άϊνα στο 31ο λεπτό σε ένα ματς όπου οι φιλοξενούμενοι είχαν ένα χαμένο πέναλτι και ένα γκολ το οποίο ακυρώθηκε στο 89ο λεπτό μετά από την χρήση του VAR

Στο μηδέν ΣΠΑΛ και Τορίνο
03/02/2019 • 15:35
O σκόρερ Ίτζο πανηγυρίζει με τον Μπελότι
27/01/2019 • 21:09

Μεγάλη νίκη η Τορίνο (video)

Η Τορίνο πέτυχε σπουδαία νίκη στο Ολίμπικο Γκράντε καθώς στο πλαίσιο της 21ης αγωνιστικής νίκησε με 1-0 την Ίντερ.

Η Σουόνσι είχε νικήσει με 2-1 στο Σέφιλντ στο αντίστοιχο παιχνίδι του πρώτου γύρου
19/01/2019 • 07:04

Ευάλωτες άμυνες κρίνουν πολλά σε Ρώμη, Λεβερκούζεν και Λονδίνο

Κάθε άλλο παρά εύκολη μπορεί να είναι η πρόβλεψη στις αναμετρήσεις του Ολύμπικο, του Λεβερκούζεν και του Λονδίνου εάν λάβουμε υπόψη τόσο τις επιθετικές ικανότητες των ομάδων όσο, κυρίως, τις ανασταλτικές τους αστάθειες.

Ο Αντρέα Μπελότι
13/01/2019 • 21:59

Θέλει Μπελότι η Ρόμα

Στο στόχαστρο της Ρόμα βρίσκεται ο Αντρέα Μπελότι, καθώς ιταλικά δημοσιεύματα αναφέρουν πως ο φορ της Τορίνο είναι ο νούμερο 1 στόχος των Ρωμαίων για το καλοκαίρι.

Από το Τορίνο-Φιορεντίνα
13/01/2019 • 18:23

Στα προημιτελικά η Φιορεντίνα

Στις οκτώ καλύτερες ομάδες του ιταλικού Κυπέλλου προκρίθηκε η Φιορεντίνα, περνώντας με 2-0 από τον ιταλικό βορρά κόντρα στην Τορίνο.

Παραμένει υψηλή η τιμή παραχώρησης για τον Μιλίνκοβιτς-Σάβιτς.
29/12/2018 • 17:59

Ματσάρα χωρίς νικητή στη Ρώμη! (video)

Ντέρμπι Ευρώπης με πολλή ένταση και μπόλικο πάθος στη Ρώμη. Λάτσιο και Τορίνο έμειναν στο 1-1 σε ματς, με δυο γκολ, δυο δοκάρια, δυο αποβολές και πολλές κλασικές ευκαιρίες. Αήττητη εκτός έδρας η ομάδα του Ματζάρι.

Διαδοχικά τα κρούσματα βίας στην Ιταλία
29/12/2018 • 14:00

Επεισόδια και πάλι στην Ιταλία!

Σύμφωνα με την «Corriere Torino» οπαδοί της Μπολόνια επετέθησαν σε φιλάθλους της Τορίνο που ήταν καθ’ οδόν προς τη Ρώμη για το ματς με τη Λάτσιο.

Η Σέλτικ νίκησε με 1-0 τους "Τζερς" στο αντίστοιχο Old Firm του πρώτου γύρου
29/12/2018 • 07:04

Ντέρμπι ρεαλιστικών προσεγγίσεων σε Λίβερπουλ και Γκασκόβη

Τα ντέρμπι στο Ηνωμένο Βασίλειο μπορεί να έχουν γκολ εκατέρωθεν, κυρίως από την Άρσεναλ ενώ σε Γλασκόβη και Εδιμβούργο θα παίξουν σημαντικότερο ρόλο οι λεπτομέρειες. Προοπτική θεάματος υπάρχει επίσης στο Ολύμπικο και το Καρλάϊλ

Ο Ενκουλού πέτυχε το πρώτο γκολ
26/12/2018 • 20:55

Τα "κανόνια" του Ματζάρι (video)

Η κεφαλιά του Ενκουλού άνοιξε τον δρόμο για τη νίκη της Τορίνο απέναντι στην Έμπολι! Οι κανονιές όμως στο δεύτερο ημίχρονο με τα μακρινά σουτ των Ντε Σιλβέστρι και Φάλκε σφράγισαν εντυπωσιακά το άνετο τρίποντο με 3-0 απέναντι στην Έμπολι!