ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
ΟΦΗ
Greece
Ο Αντίλ Ναμπί πέτυχε γκολ με ξεχωριστή σημασία το Σάββατο (19/10) στο "Γ. Καραϊσκάκης"
21/10/2019 • 00:40

Το... ξεχωριστό γκολ του Ναμπί

Το τέρμα που πέτυχε ο μεσοεπιθετικός του ΟΦΗ κόντρα στον Ολυμπιακό (19/10) έχει τη δική του ιστορική και στατιστική ιδιαίτερη σημασία

Νίκησε και περιμένει τη Μπάγερν

Ολυμπιακός και ΟΦΗ πρόσφεραν ωραίο θέαμα στο Φάληρο, με τον Ολυμπιακό να επικρατεί με 2-1 με πρωταγωνιστή και σκόρερ τον Σουντανί.

19/10/2019 • 20:06

Πτώση Φιγκεϊρέδο, ο διαιτητής έδειξε "παίζεται" μετά από VAR (video)

Λίγα λεπτά μετά τη συμπλήρωση του πρώτου μισαώρου ο Φιγκεϊρέδο βρέθηκε στο έδαφος, μέσα στη μεγάλη περιοχή από μαρκάρισμα του Σεμέδο, ο διαιτητής διέκοψε το παιχνίδι αλλά από το VAR του είπαν να συνεχιστεί κανονικά το ματς.

Ο Σουντανί πανηγυρίζει
19/10/2019 • 19:50

Ο Σουντανί ανέλαβε δράση (video)

Ο Σουντανί κατάφερε να ανοίξει το λογαριασμό στο "Γ. Καραϊσκάκης" πετυχαίνοντας το 1-0 στο δέκατο λεπτό κόντρα στον ΟΦΗ.

Το δοκάρι του Λοβέρα
19/10/2019 • 19:36

Άγγιξε το γκολ ο Λοβέρα (video)

Στην πρώτη του συμμετοχή στο βασικό σχήμα του Ολυμπιακού, ο Λοβέρα άγγιξε το γκολ, μόλις στο τρίτο λεπτό αλλά Σωτηρίου και δοκάρι του στέρησαν το γκολ.