ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
ΟΦΗ
Greece
Ο ΠΑΟΚ κυνηγάει άλλη μία κορυφή στο πρωτάθλημα της μεγάλης κατηγορίας του ελληνικού ποδοσφαίρου
27/10/2019 • 13:20

Σηφάκης: “Χαιρόμαστε να βλέπουμε τον ΟΦΗ”

Ο Μύρων Σηφάκης εμφανίστηκε ικανοποιημένος με την εικόνα που παρουσιάζει ο ΟΦΗ την εφετινή σεζόν και υπογράμμισε πως χαίρεται να βλέπει την κρητική ομάδα στο πρωτάθλημα.

Ο Γιώργος Σίμος είδε τον ΟΦΗ να συνεχίζει τις νίκες στο πρωτάθλημα
26/10/2019 • 22:36
O Γιώργος Σίμος έμεινε ικανοποιημένος από την απόδοση των παικτών του ΟΦΗ
26/10/2019 • 21:30

Σίμος: «Ήμασταν πνευματικά δυνατοί» (video)

Περιχαρής ο προπονητής του ΟΦΗ μετά την εντός έδρας επικράτηση με 2-0 επί της Ξάνθης, αναφέρθηκε στην πνευματική δύναμη των παικτών του καθώς και στο γεγονός πως η ομάδα του διατήρησε το μηδέν στην εστία της.

Ο Κίκο Ραμίρεθ παραδέχθηκε πως ο ΟΦΗ ήταν καλύτερος της Ξάνθης
26/10/2019 • 21:23
O Φιγκεϊρέντο άνοιξε το δρόμο της νίκης στον ΟΦΗ με το γκολ του απέναντι στην Ξάνθη
26/10/2019 • 21:18
Ο Κρίστοφερ Μπράουν τόνισε πως ο ΟΦΗ επικράτησε δίκαια της Ξάνθης
26/10/2019 • 21:10

Μπράουν: «Δίκαια επικρατήσαμε» (video)

O Γερμανός αμυντικός του ΟΦΗ έκανε λόγο για δίκαιη επικράτηση των Κρητικών επί της Ξάνθης, τονίζοντας πως ο αντίπαλος δυσκόλεψε τη ζωή της ομάδας του.

ΟΦΗ - Ξάνθη
26/10/2019 • 20:08

ΟΦΗ - Ξάνθη: 2-0 (HL)

Τα στιγμιότυπα από την αναμέτρηση ΟΦΗ - Ξάνθη για την όγδοη αγωνιστική της Σούπερ Λίγκας.

Νίκη 2-0 του ΟΦΗ
26/10/2019 • 19:15

Ο νόμος του «Γεντί Κουλέ!»

Την 4η νίκη σε ισάριθμα εντός έδρας παιχνίδια πέτυχε ο ΟΦΗ. Με σκόρερ τους Φιγκεϊρέδο, Σεμέντο, επικράτησε 2-0 της Ξάνθης και παρέμεινε ψηλά στη βαθμολογία.

ΟΦΗ, πανηγυρική
26/10/2019 • 19:10

Σεμέδο και 2-0 ο ΟΦΗ (video)

Στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων ο ΟΦΗ διπλασίασε τα τέρματά του με τον Σεμέδο να σκοράρει στην αντεπίθεση.