ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus

Πιστός Ποντόλσκι

Ο μάνατζερ του Λούκας Ποντόλσκι ξεκαθάρισε πως ο πελάτης του θα μείνει στην Κολωνία την τρέχουσα μετεγγραφική σεζόν.

16/12/2011 • 23:32

"Κολλημένη" με την κορυφή

Στην αναμέτρηση με την οποία άνοιξε η αυλαία της 17ης ημέρας του γερμανικού πρωταθλήματος, η Μπάγερν με τέρματα των Γκόμες και Αλάμπα επικράτησε με 3-0 της Κολονίας και παρέμεινε στην κορυφή του βαθμολογικού πίνακα.

15/12/2011 • 12:30
13/12/2011 • 23:39

Ισοπαλία στην Κολονία

Ο Λούκας Ποντόλσκι σκόραρε στο φινάλε και χάρισε τον βαθμό στην Κολονία, που αναδείχθηκε ισόπαλη 1-1 με τη Μάιντς.

03/12/2011 • 21:31

Ισοπαλία στη Στουτγάρδη

Την ευκαιρία να μειώσει τη διαφορά της από την κορυφή της Μπουντεσλίγκα έχασε η Στουτγάρδη, που αναδείχθηκε ισόπαλη 2-2 με την Κολονία στο «Μερτσέντες Αρένα».

29/11/2011 • 12:47
25/11/2011 • 23:39

Έπιασε κορυφή η Γκλάντμπαχ!

Στην κορυφή της Μπουντεσλίγκα, μετά από αρκετά χρόνια, πέρασε η Γκλάντμπαχ μετά την εντυπωσιακή νίκη της με 3-0 στην εκτός έδρας αναμέτρηση με την Κολωνία.

19/11/2011 • 15:47
14/11/2011 • 08:13

"Τα βρόντηξε" ο Οφερατ

Ο Βόλφγκανγκ Όφερατ υπέβαλε την παραίτησή του από τη θέση του προέδρου της Κολωνίας.

04/11/2011 • 10:36

Θέλει Ποντόλσκι ο Βενγκέρ

Τον Λούκας Ποντόλσκι έχει βάλει στο μάτι ο Αρσέν Βενγκέρ, ωστόσο η επιθυμία του δύσκολα θα μπορέσει να γίνει πραγματικότητα.

30/10/2011 • 18:39

Με οδηγό τον Ποντόλσκι

Με δύο γκολ του Ποντόλσκι στο πρώτο 25λεπτο η Κολωνία "καθάρισε" από νωρίς την υπόθεση νίκη στην αναμέτρηση με την Αουγσμπουργκ.

23/10/2011 • 08:22

Χάνει Τσίχι για 6 μήνες

Ο επιθετικός της Κολωνίας, Αντίλ Τσίχι θα μείνει εκτός δράσης για 6 μήνες λόγω τραυματισμού.

01/10/2011 • 23:06

«Καθάρισε» απ' το ημίχρονο

Την πιο εύκολη από τις τρεις ως τώρα νίκες της στη σεζόν πανηγύρισε η Χέρτα. Η ομάδα του Βερολίνου νίκησε με 3-0 την Κολονία, με το τελικό σκορ να διαμορφώνεται από το πρώτο ημίχρονο.

01/10/2011 • 04:13