ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+33 (49) 176 5609
Ωραίες στιγμές από την 11η αγωνιστική της Ligue 1
29/10/2019 • 02:19

H 11η αγωνιστική της Ligue 1 από άλλη ματιά (video)

To ρεκόρ του Εμπαπέ, το…παρ’ ολίγον γκολ της χρονιάς από τον Ντεμπελέ, η ατμόσφαιρα στα γαλλικά γήπεδα, όλα όσα είδαμε και δεν είδαμε από την 11η αγωνιστική του γαλλικού πρωταθλήματος.

Το like του Μπενεντέτο σε δημοσίευση του Ικάρντι, δεν άρεσε στους φίλους της Μαρσέιγ
28/10/2019 • 20:27
Εμπαπέ και Βεράτι
28/10/2019 • 00:32

Απίθανη για ένα ημίχρονο η Παρί (video)

Η Παρί Σεν Ζερμέν ήταν καταιγιστική για ένα ημίχρονο διάστημα στο οποίο πέτυχε τέσσερα γκολ απέναντι στη Μαρσέιγ και μετέτρεψε το ντέρμπι σε παράσταση για έναν ρόλο.

Ο Άνχελ Ντι Μαρία
21/10/2019 • 00:31
Επιστροφή στις νίκες ύστερα από 4 αγωνιστικές για τη Μαρσέιγ
21/10/2019 • 00:04
Οι γαλλικοί σύλλογοι ξόδεψαν περισσότερα χρήματα την καλοκαιρινή μεταγραφική περίοδο
10/10/2019 • 02:04
Γκαέλ Κακουτά, Αμιάν
04/10/2019 • 23:37

Η Αμιάν νίκησε τη Μαρσέιγ! (video)

Η Αμιάν νίκησε με 3-1 τη Μαρσέιγ, τρίτη νίκη στο πρωτάθλημα, πρώτη στην ιστορία της απέναντι στην αποδεκατισμένη Ολιμπίκ και έφτασε τους 11 βαθμούς. Πρώτη ήττα για την ομάδα του Μπόας μετά από επτά ματς.