ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
E-mail:
Ωραίες στιγμές από την 11η αγωνιστική της Ligue 1
29/10/2019 • 02:19

H 11η αγωνιστική της Ligue 1 από άλλη ματιά (video)

To ρεκόρ του Εμπαπέ, το…παρ’ ολίγον γκολ της χρονιάς από τον Ντεμπελέ, η ατμόσφαιρα στα γαλλικά γήπεδα, όλα όσα είδαμε και δεν είδαμε από την 11η αγωνιστική του γαλλικού πρωταθλήματος.

Το like του Μπενεντέτο σε δημοσίευση του Ικάρντι, δεν άρεσε στους φίλους της Μαρσέιγ
28/10/2019 • 20:27
Εμπαπέ και Βεράτι
28/10/2019 • 00:32

Απίθανη για ένα ημίχρονο η Παρί (video)

Η Παρί Σεν Ζερμέν ήταν καταιγιστική για ένα ημίχρονο διάστημα στο οποίο πέτυχε τέσσερα γκολ απέναντι στη Μαρσέιγ και μετέτρεψε το ντέρμπι σε παράσταση για έναν ρόλο.

Παρί, πανηγυρική
22/10/2019 • 23:53
Ο Κρίστιαν Έρικσεν
22/10/2019 • 07:36

Θέλει και η Παρί Σεν Ζερμέν τον Έρικσεν

Η Ρεάλ Μαδρίτης φαίνεται πως βρήκε αντίπαλο στη διεκδίκηση του Κρίστιαν Έρικσεν, καθώς ενδιαφέρον για την απόκτησή του φέρεται να έχει εκδηλώσει τις τελευταίες εβδομάδες και η Παρί Σεν Ζερμέν.

Ο Άνχελ Ντι Μαρία
21/10/2019 • 00:31
Εξαιρετικός ήταν ο Αργεντινός στη Νίκαια
19/10/2019 • 16:15

Το αριστερό ''μαγικό'' πόδι (video)

Ο Άνχελ Ντι Μαρία έκανε όργια στην αναμέτρηση της ΠΣΖ στη Κυανή Ακτή κόντρα στη Νις (1-4) με δύο γκολ και μία ασίστ. Ο Αργεντινός εξελίσεται σε ηγέτη των ''πρωτευουσιάνων''.

Πέρυσι η Παρί πέρασε εύκολα από τη Νίκαια. Απόψε ο ενθουσιασμός των γηπεδούχων και οι απουσίες των πρωταθλητών αλλάζουν πολλά
18/10/2019 • 07:06

Ντέρμπι με ιδιαιτερότητες σε Νίκαια, Φρανκφούρτη και Καντίθ

Σπουδαία ματς γίνονται απόψε σε Νίκαια, Φρανκφούρτη και Καντίθ όπου ο ρόλος του φαβορί λόγω των συνθηκών θεωρείται υποκειμενικός! Δεδομένο το προβάδισμα της Κλαμπ Μπριζ και της Νταντάλκ σε ματς όπου έχει αξία το γκολ των γηπεδούχων..

Τέσσερις εβδομάδες εκτός δράσης ο Νεϊμάρ
14/10/2019 • 20:46

Άσχημα νέα για Νεϊμάρ

Εκτός δράσης για τουλάχιστον τέσσερις εβδομάδες θα χρειαστεί να μείνει ο Βραζιλιάνος σταρ, μετά τον τραυματισμό που αποκόμισε στο φιλικό με τη Νιγηρία.

Οι γαλλικοί σύλλογοι ξόδεψαν περισσότερα χρήματα την καλοκαιρινή μεταγραφική περίοδο

Τα στιγμιότυπα της Ligue 1 (video)

Σε παράσταση για ένα ρόλο μετέτρεψε το ντέρμπι κορυφής με την Ανζέ η Παρί, η Μπορντό νίκησε την Τουλούζ με τον Κουλούρη να σκοράρει ενώ η Αμιάν πέτυχε ιστορική νίκη κόντρα στην Μαρσέιγ.

Ο Μάουρο Ικάρντι
04/10/2019 • 15:55

Θέλει να πουλήσει τον Ικάρντι η Ίντερ

Η διοίκηση της Ίντερ φέρεται να επιθυμεί την παραχώρηση του Μάουρο Ικάρντι στην Παρί Σεν Ζερμέν, τον οποίο δεν υπολογίζει για την επόμενη αγωνιστική περίοδο.

Πρώτο γκολ του Μάουρο Ικάρντι με την Παρί Σεν Ζερμέν, πρώτη εκτός έδρας νίκη στο φετινό CL
01/10/2019 • 23:54

Το πρώτο του Ικάρντι, νίκη για την Παρί!(video)

Ο Αργεντινός δανεικός από την Ίντερ επιθετικός πέτυχε το πρώτο γκολ του με τους πρωταθλητές Γαλλίας και τους έδωσε το τρίποντο στην Κωνσταντινούπολη επί της Γαλατάσαραϊ.