ΠΑΟΚΟλυμπιακόςΑΕΚΑτρόμητοςΆρηςΠανιώνιοςΛαμίαΠαναθηναϊκόςΠαναιτωλικόςΑΕΛΑστέρας ΤρίποληςΞάνθηΟΦΗΝΠΣ ΒόλοςΕλλάδαΠαναθηναϊκός ΟΠΑΠΟλυμπιακόςΑΕΚΑρηςΠΑΟΚΗρακλήςBorussia DortmundFC Bayern MunichParis Saint GermainFC BarcelonaReal MadridManchester UnitedLiverpool FCChelsea FCAC MilanJuventus
+44 (870) 062 1894
E-mail:
Πρόβλημα στην άμυνα της Λίβερπουλ μετά τον τραυματισμό του Τζόελ Μάτιπ
28/10/2019 • 22:25
O Μακ Τόμιναϊ σημειώνει το υπ. αριθμ. 2000 γκολ της Γιουνάϊτεντ στην Premier League
27/10/2019 • 21:17

Τα γκολ της 10ης αγωνιστικής στην Premier League (video)

Λίβερπουλ και Μάντσεστερ Σίτι συνέχισαν νικηφόρα την πορεία τους στην κορυφή της Premier League σε μια αγωνιστική όπου πέραν του ντέρμπι του «Άνφιλντ» θα μείνει αξέχαστη για τα ευρεία νίκη της Λέστερ στο Σαουθάμπτον και την εκτός έδρας νίκη της Τσέλσι στο Μπέρνλι.

Ο Κρίστιαν Πούλισιτς ήταν το πρόσωπο της βριαδιάς στη νίκη της Τσέλσι επί της Μπέρνλι
26/10/2019 • 21:20

Η νίκη με προοπτική κορυφής της Τσέλσι στο Μπέρνλι (4-2), με τρια γκολ του Αμερικανού Πούλισιτς, και η νίκη της Μπράϊτον με ανατροπή στα τελευταία λεπτά επί της Έβερτον ξεχώρισαν στο σημεριινό πρόγραμμα της Premier League.

Ο Στέρλιγκ ανοίγει το σκορ και το δρόμο για τη νίκη της "Σίτι" επί της Άστον Βίλα
26/10/2019 • 17:34

Σοβάρεψε και «καθάρισε» στο 2ο μέρος η Σίτι (video)

Με ένα γκολ του Στέρλιγκ στο ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου η Μάντσετσερ Σίτι έκαμψε τη μέχρι τότε αντιστάσεις της Άστον Βίλα προκειμένου εν τέλει να φτάσει στην νίκη (3-0) με τα γκολ των Ντε Μπρίϊνε και Γκιουντογκάν που ακολούθησαν

Τράκαρε ο Αγουέρο (photo)

Ατύχημα με το αυτοκίνητό του είχε το πρωί της Τετάρτης ο Σέρχιο Αγουέρο, την ώρα που πήγαινε για προπόνηση.

O Ιλκάι Γκουντογκάν
14/10/2019 • 08:16

Γκουντογκάν: “Καμία πολιτική σκοπιμότητα”

Ο Ιλκάι Γκουντογκάν απάντησε στα όσα του καταλογίζονται τις τελευταίες ημέρες, μετά το like που έκανε στη φωτογραφία του Τσενκ Τοσούν, στην οποία πανηγυρίζει με στρατιωτικό χαιρετισμό το γκολ που σημείωσε με τη φανέλα της της εθνικής Τουρκίας, στο ματς με την Αλβανία.