Πρώτη νίκη για τον Ασπρόπυργο

Μετά από δύο σερί απώλειες βαθμών, ο Ασπρόπυργος πανηγύρισε την πρώτη του νίκη στη Football League, επικρατώντας 1-0 της Καβάλας.
12/10/2019 • 19:21
Νίκη του Ασπρόπυργου επί της Καβάλας

Το μοναδικό τέρμα της αναμέτρησης, το οποίο αποδείχθηκε αρκετό για την ομάδα του Γιώργου Βαζάκα, σημείωσε στο 23ο λεπτό ο Νέναντ Στρέτσκοβιτς. Η Καβάλα έψαξε την απάντηση, κυρίως στο δεύτερο ημίχρονο, όμως τα σουτ των Καθάριου, Γαβριηλίδη και Παπαδόπουλου δεν βρήκαν δίχτυα.

Επόμενος αντίπαλος για τον Ασπρόπυργο το Αιγάλεω, ενώ η Καβάλα θα φιλοξενήσει τη Βέροια.

30/10/2019 • 07:14

Κομβικός παράγοντας το κίνητρο σε Λονδίνο και Νάπολι

Προβάδισμα νίκης σε εκτός έδρας αποστολές έχουν απόψε η Λειψία, η Αμπερντίν και η Ρέϊντζερς. Με βάση το κίνητρο μπορεί να καταφέρει κάτι καλό η Γιουνάϊτεντ στο Λονδίνο ενώ ματς με πολλά γκολ περιμένουμε στη Νάπολι.