Η Μπάγερν Μονάχου σε λίγη ώρα (06.05 ξημερώματα Ελλάδος) αντιμετωπίζει την Άρσεναλ στην πρεμιέρα των δύο ομάδων στο International Champions Cup στο Λος Άντζελες. Ο άσσος του NBA, Καρμέλο Άντονι συνάντησε τους βαυαρούς και φωτογραφήθηκε μαζί τους.

10/07/2019 • 14:09
    Το Εθνικό Στάδιο της Σιγκαπούρης θα φιλοξενήσει αγώνες του τουρνουά.
    25/06/2019 • 13:53

Τα αστέρια του ευρωπαϊκού ποδοσφαίρου παίζουν το καλοκαίρι μπάλα στα κανάλια Novasports!

Τα κανάλια Novasports συνεχίζουν την πολυετή συνεργασία τους και φιλοξενούν για έκτη συνεχόμενη χρονιά αποκλειστικά για την Ελλάδα τις κορυφαίες ομάδες του κόσμου στην πλέον φημισμένη καλοκαιρινή διοργάνωση φιλικών αγώνων ποδοσφαίρου.

Οι φίλαθλοι της Ρίβερ Πλέιτ
      19/12/2018 • 09:52

Έμαθαν τα μαντάτα μόλις προσγειώθηκαν (video)

Οι φίλαθλοι της Ρίβερ Πλέιτ ταξίδεψαν στο Ντουμπάι με την προσδοκία ότι θα δουν την ομάδα τους στον τελικό του παγκοσμίου κυπέλλου συλλόγων, όμως μόλις προσγειώθηκαν έμαθαν τον αποκλεισμό της ομάδας τους.

Το φετινό ICC ολοκληρώθηκε με ένα απίθανο γκολ του Λαουτάρο Μαρτίνες!
      12/08/2018 • 00:20
      Με νίκη αποχαιρέτησε το ICC η Ρεάλ Μαδρίτης
      08/08/2018 • 05:46

Με νίκη το adiós της Ρεάλ στο ICC (video)

Οι πρωταθλητές Ευρώπης με πολύ καλή εμφάνιση στο πρώτο ημίχρονο επικράτησαν με 2-1 της Ρόμα κι έδειξαν έτοιμοι εν όψει του ευρωπαϊκού Super Cup με αντίπαλο στην Ατλέτικο Μαδρίτης.

Ο Εντέν Αζάρ, Τσέλσι.
      08/08/2018 • 01:38

Άναψε πράσινο (Γκριν) για τη νίκη η Τσέλσι (video)

Η Τσέλσι με τον αναπληρωματικό της γκολκίπερ, Ρομπ Γκριν να πιάνει το πέναλτι του Ντιόπ, νίκησε 5-4 στη διαδικασία των πέναλτι την Λυών, μετά από 90 «άσφαιρα» λεπτά στο Στάμφορντ Μπριτζ