24/07/2019 • 18:05
        Ο "χωρισμός" Ρονάλντο και Ρεάλ δεν έκανε καλό στους δύο εμπλεκόμενους
        24/07/2019 • 16:51

Ισοφάρισε ο Κριστιάνο (Video)

Ο Κριστιάνο Ρονάλντο είχε την τύχη με το μέρος του σε εκτέλεση φάουλ και ισοφάρισε. Δείτε το γκολ του Πορτογάλου σούπερσταρ.

Ντε Λιχτ
        24/07/2019 • 15:52
        O Γκορέτσκα σκοράρει σε βάρος της Μίλαν
        24/07/2019 • 15:47

Ένα και να καίει για την Μπάγερν (Video)

Ένα γκολ στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου και μερικές εξαιρετικές επεβμάσεις του Ουλράιχ ήταν αρκετές για την Μπάγερν προκειμένου να πάρει τη νίκη επί της Μίλαν. Δείτε το γκολ και τις καλύτερες φάσεις.

Ο Γκάρεθ Μπέιλ
        24/07/2019 • 14:36

Ο Μπέιλ έστειλε μήνυμα στον «Ζιζού» (video)

O Γκάρεθ Μπέιλ βρέθηκε μετά από καιρό στην 11άδα της Ρεάλ Μαδρίτης και έκανε τη διαφορά για τους «μερένγκες», δίνοντας μια μικρή απάντηση στον Ζινεντίν Ζιντάν για τον παραγκωνισμό του.

Τσίβας - Ατλέτικο Μαδρίτης
        24/07/2019 • 14:19

Τουλάχιστον είχε πέναλτι... (Video)

Η Ατλέτικο έμεινε με παίκτη λιγότερο νωρίς (24΄), η Τσίβας Γουαδαλαχάρα την μιμήθηκε στο 61΄, όμως αμφότερες χάρισαν ελάχιστες συγκινήσεις με την μεταξύ τους λευκή ισοπαλία. Τουλάχιστον τα πέναλτι είχαν λίγο σασπένς...

O τραυματισμός του Μάρκο Ασένσιο
        24/07/2019 • 14:03

Ασένσιο, ο μεγάλος άτυχος (video)

Ήταν το 59ο λεπτό του φιλικού Άρσεναλ - Ρεάλ Μαδρίτης. Είχαν περάσει μόλις τρία λεπτά από τη στιγμή που ο Μάρκο Ασένσιο είχε σκοράρει με εντυπωσιακό τρόπο για το 2-2, όμως δεν μπορούσε να φανταστεί ότι η ατυχία τον περίμενε σε μια ανύποπτη φάση.