Πέρασε από τη Βιέννη η Ζάλτσμπουργκ (video)

Η Ζάλτσμπουργκ έστω και δύσκολα κατάφερε να περάσει νικηφόρα από την έδρα της Αούστρια στη Βιέννη με 2-0 και παρέμεινε σε απόσταση ασφαλείας από τους διώκτες της.
11/11/2018 • 19:55
Ζάλτσμπουργκ, πανηγυρική

Η ομάδα του Μίκαελ Ρόζε ήταν ανώτερη σε όλη τη διάρκεια του αγώνα και δικαιώθηκε στο 87ο λεπτό όταν και ο Μιναμίνο έκανε το γύρισμα από τα αριστερά και ο Σλάγκερ προ κενής εστίας έστειλε την μπάλα στα δίχτυα.

Το τελικό 2-0 διαμόρφωσε στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων ο Μιναμίνο όντας ο κορυφαίος της ομάδας του.
30/10/2019 • 07:14

Κομβικός παράγοντας το κίνητρο σε Λονδίνο και Νάπολι

Προβάδισμα νίκης σε εκτός έδρας αποστολές έχουν απόψε η Λειψία, η Αμπερντίν και η Ρέϊντζερς. Με βάση το κίνητρο μπορεί να καταφέρει κάτι καλό η Γιουνάϊτεντ στο Λονδίνο ενώ ματς με πολλά γκολ περιμένουμε στη Νάπολι.