Τα καλύτερα των “ελαφιών” κόντρα στους Καβαλίερς (video)

Οι Μιλγουόκι Μπακς νίκησαν 129-112 τους Κλίβελαντ Καβαλίερς εντός έδρας και πανηγύρισαν τη δεύτερη εφετινή τους νίκη στην κανονική περίοδο του ΝΒΑ, με μεγάλο πρωταγωνιστή τον Γιάννη Αντετοκούνμπο.
Θωμάς Ναλμπάντης
29/10/2019 • 07:20
Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο
Οι Μιλγουόκι Μπακς νίκησαν 129-112 τους Κλίβελαντ Καβαλίερς εντός έδρας και πανηγύρισαν τη δεύτερη εφετινή τους νίκη στην κανονική περίοδο του ΝΒΑ, με μεγάλο πρωταγωνιστή τον Γιάννη Αντετοκούνμπο. Δείτε τις καλύτερες στιγμές των “ελαφιών” από τη συγκεκριμένη αναμέτρηση, στο βίντεο που ακολουθεί.

Το σχετικό βίντεο:
30/10/2019 • 07:14

Κομβικός παράγοντας το κίνητρο σε Λονδίνο και Νάπολι

Προβάδισμα νίκης σε εκτός έδρας αποστολές έχουν απόψε η Λειψία, η Αμπερντίν και η Ρέϊντζερς. Με βάση το κίνητρο μπορεί να καταφέρει κάτι καλό η Γιουνάϊτεντ στο Λονδίνο ενώ ματς με πολλά γκολ περιμένουμε στη Νάπολι.